Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Szerokość

Szerokość

Profil

Profil

Średnica

Średnica

Sezon

Sezon

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 262,00 zł - 2 185,00 zł

Opony Bridgestone - niska cena w sklepie Oponka.com

Opony BRIDGESTONE

Wybór odpowiedniego rodzaju opon to gwarancja bezpiecznej jazdy. Nieprzypadkowo, wielu kierowców, pytanych o to, jakiej firmy ogumienie z czystym sumieniem poleciliby innemu posiadaczowi samochodu, wskazują na markę Bridgestone. W tej kategorii znajdziesz wszystkie najpopularniejsze linie opon tego renomowanego producenta. W naszym bogatym asortymencie dostępne są zarówno najnowsze modele z poszczególnych serii, jak i opony, które ze względu na swoją solidną konstrukcję, doskonałą przyczepność oraz ponadprzeciętny komfort jazdy, doczekały się statusu kultowych. Wszystkie sprzedawane przez nas opony są fabrycznie nowe. Sprawdź aktualny katalog produktowy, a jeśli nie wiesz, które opony Bridgestone wybrać, zapoznaj się z poradami prosto od naszych ekspertów.

Czytaj więcej

Opony Bridgestone - poznaj markę!

Każdy kierowca wie, że zanim dokona zakupu, bardzo ważne jest to, aby sprawdzić daną firmę. Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o firmę Bridgestone, jest to, że współcześnie jest ona jednym z najważniejszych ale też i najczęściej rekomendowanych producentów opon na całym świecie. Firma swoje początki ma w Japonii a swoją działalność rozpoczęła w roku 1931. Przez blisko 100 lat, Bridgestone stopniowo i bardzo konsekwentnie budowała swoją markę, co - jak bardzo wyraźnie widać - opłaciło się. Współcześnie, jeśli zapytamy losową grupę kierowców o to, jakiej marki opony wybrać, polecą nam oni dwie: Bridgestone oraz… Michelin. Nie bez przyczyny firma Michelin została tu przytoczona. Opony Bridgestone oraz opony Michelin to obecnie najczęściej rekomendowane - z naciskiem na te pierwsze.

Nazwa Bridgestone także ma bardzo ciekawy początek. Założyciel firmy nosił nazwisko Ishibashi, co w naszym tłumaczeniu oznacza ni mniej ni więcej jak właśnie “kamienny most”. Nie można było zatem inaczej nazwać przedsiębiorstwa, jak właśnie Bridgestone. Dodatkowo, kamień, jako surowiec uchodzi za niezwykle solidny - co przekłada się na jakość produktów oferowanych przez markę.

Czym charakteryzują się opony Bridgestone?

Skoro wiemy już, jaka jest dokładnie historia marki Bridgestone, czas dowiedzieć się, czym dokładnie charakteryzują się opony tej marki. Nie ma co ukrywać - konkurencja na rynku producentów opon jest bardzo duża. Co zatem sprawia, że to właśnie opony Bridgestone cieszą się cały czas bardzo dużą popularnością wśród swoich klientów? Pierwszym i najważniejszym argumentem, który należy tu przytoczyć, jest oczywiście jakość produktów, z których opony Bridgestone są wytwarzane. Innowacyjne technologie, trwałość materiałów, jak również sam proces produkcji - to wszystko przekłada się na to, że wybierając opony marki Bridgestone, wybieramy to, co najlepsze, jeśli chodzi o zagwarantowanie sobie i naszym pasażerom nie tylko najwyższego komfortu jazdy, ale też i bezpieczeństwa. Guma, z której wytwarzane są opony Bridgestone, zanim zostanie dopuszczona do produkcji, jest poddawana najróżniejszym testom - zarówno tym związanym z wytrzymałością materiału, ale też i jego reakcją na bardzo wysokie lub też niskie temperatury.

Jakość gumy w przypadku opon jest kluczowa. Bridgestone oferuje zarówno opony zimowe, jak i letnie, przy czym należy z całą mocą podkreślić, że największe zainteresowanie jest oponami zimowymi. W ofercie Bridgestone, jeśli chodzi o ich rodzaje opon zimowych dostępne są tak naprawdę dwa, wiodące warianty: opony z tzw. “kolcami” oraz modele cierne, przy czym popularne “rzepy” wybiera zdecydowana większość kierowców. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Guma, która jest wykorzystywana do produkcji tych opon idealnie sprawdza się zarówno na suchym asfalcie, jak i wówczas, kiedy na drogach jest mokro, ślisko i leży zalegające błoto pośniegowe. Co więcej, ten model opon cechuje się także znacznie zwiększoną odpornością na zużycie.

Jak Bridgestone dba o najwyższą jakość opon?

Wiele mówiliśmy o tym, że w przypadku marki, którą jest Bridgestone, ogromne znaczenie ma technologia, którą ta firma wykorzystuje do stworzenia swoich opon. Ta technologia to Multicell Compound. Jak działa? Najprościej rzecz ujmując, Multicell Compound opiera się na tym, że guma wewnątrz wyposażona jest w ogromne ilości mikroporów. Ich zadaniem jest wchłanianie filmu wodnego w jak najkrótszym czasie. Ten film powoduje znaczący spadek przyczepności do jezdni. Innymi słowy - mikropory, w które wyposażone są opony Bridgestone niwelują czynniki, które w dużej mierze odpowiadają za spadek przyczepności opony do podłoża. Spytacie: ile takich mikroporów - oczywiście w przybliżeniu - jest. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ liczba ta zmienia się zależnie od pracy opony - zarówno czasu, jak i intensywności. W sytuacji, kiedy bieżnik opony zaczyna się przecierać, pojawiają się nowe wgłębienia, które skutecznie przywracają podstawowe parametry techniczne opony. To z kolei, znacząco wydłuża czas ich użytkowania.

Zimowe opony Bridgestone - które najlepsze?

Wspominaliśmy już, że bardzo dużą popularnością wśród kierowców cieszą się popularne “rzepy” jeśli chodzi o opony Bridgestone. Nie oznacza to jednak, że inne rodzaje opon na zimę są gorsze, czy też nie są rekomendowane. Tak naprawdę, to jakie opony Bridgestone wybierzemy, w dużej mierze zależne jest od klimatu, w którym żyjemy. W Polsce, zimy nie bywają tak intensywne jak np. na Alasce.

Kiedy jednak wybieramy opony na zimę, warto wcześniej udać się do salonu opon i umówić się na rozmowę z ekspertem w tej dziedzinie. Marka samochodu, częstotliwość jego używania oraz rodzaje tras, które pokonujemy najczęściej, będą miały niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o wybranie przez nas najlepszych opon na zimę.

To, na co jednak trzeba bezwzględnie zwrócić uwagę, to oczywiście dopasowanie opon - zarówno ich rodzaju, jak i rozmiaru - do naszego samochodu.

Wyniki testów opon zimowych Bridgestone - które z nich wypadły najlepiej?

Według wszelkich dostępnych danych na temat testów opon zimowych Bridgestone, wskazanych zostało kilka modeli opon tej marki, które - zdaniem ekspertów - sprawdzają się najlepiej. Należy jednak podkreślić, że “szpilki” wyprodukowane przez Bridgestone dedykowane są dla rejonów, w których zimy są zdecydowanie bardziej surowe, mroźne i obfitują w duże ilości opadów śniegu. To właśnie one zapewniają największy poziom bezpieczeństwa, wyróżniają się nieprzeciętną przyczepnością - zarówno na drogach prostych jak i offroadzie. Jak jednak wyglądają wyniki testów opon marki Bridgestone, jeśli chodzi o Polskę?

Pierwsze miejsce zajmują bezapelacyjnie opony Bridgestone Blizzak Spike 01. Tuż za nimi, na drugim miejscu plasuje się tzw. “lodowy krążownik” Bridgestone 7000. Kolejno na następnych miejscach znajdziemy:

 • Bridgestone Noranza 2 evo,
 • Bridgestone SUV 001,
 • “Lodowy krążownik” Bridgestone 5000.

Jak zatem widać - wybór, jeśli chodzi o zimowe opony japońskiego giganta, jest naprawdę duży. Zanim jednak zdecydujemy się na któryś z prezentowanych wyżej modeli, warto zasięgnąć opinii eksperta w tej dziedzinie - wówczas zyskamy pewność, że nasze opony nie zawiodą nas nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Opony letnie Bridgestone - jakie są najlepsze?

Wiemy już, jak wygląda kwestia opon zimowych Bridgestone i które z nich, oczywiście według przeprowadzonych testów oraz opinii innych kierowców, wypadają najlepiej. Czas zatem płynnie przejść do opon letnich, które także mają niebagatelne znaczenie, jeśli rzeczywiście chcemy zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie letnich wojaży.

Podobnie jak w przypadku zimowych opon, tak i jeśli chodzi o letnie opony Bridgestone jest niekwestionowanym liderem na rynku. Zanim jednak przejdziemy do wskazania najpopularniejszych modeli opon letnich Bridgestone, warto dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, kiedy je wybieramy. Zasada, jeśli chodzi o wybór opon letnich jest dokładnie ta sama, jak w przypadku zimowych opon. Pierwszą i najważniejszą kwestią jest to, aby zapewniały one nam i naszym pasażerom jak również i innym uczestnikom ruchu drogowego, odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Musimy zatem zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego opony są wykonane, technologię jak również rozmiar opon. Nie można bowiem zapominać o tym, że opony dobieramy przede wszystkim do samochodu. Dość ciekawym porównaniem, jeśli chodzi o wybór opon do samochodu - niezależnie od tego, czy mówimy o letnich, czy o zimowych, jest to, że wybieramy je w dokładnie taki sam sposób, jak buty. Tym samym, jeśli nie do końca jesteśmy pewni co do modelu oraz rodzaju opon letnich, warto wcześniej umówić się na spotkanie ze specjalistą w tym zakresie, który pomoże nam wybrać te, które sprawdzą się najlepiej.

Opony letnie Bridgestone - jakie mamy możliwości?

Po informacjach dotyczących tego, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze opon letnich, dobrze jest przyjrzeć się dokładnie ofercie Bridgestone w tym zakresie. Należy z całą mocą podkreślić, że Bridgestone oferuje swoim klientom bardzo wiele modeli opon letnich, więc jest w czym wybierać. Przyjrzyjmy się jednak tym najpopularniejszym.

Bridgestone Turanza ER300 I 205/55 R16 91W RFT * FR

Pierwszą i najważniejszą cechą, jeśli chodzi o opony letnie Bridgestone Turanza ER300 I 205/55 R16 91W RFT*FR, to fakt, że są one dedykowane do samochodów osobowych. To opony homologowane, w dodatku wykonane w technologii Run on Flat. Technologia ta pozwala na jazdę samochodem przez określony odcinek drogi z określoną prędkością nawet po tym, jak dojdzie do uszkodzenia opony. To bezpieczne rozwiązanie, które pozwala nam - po stwierdzeniu uszkodzenia - spokojnie dojechać do wulkanizatora i wymienić oponę. Musimy jednak dokładnie wiedzieć jak długi odcinek drogi oraz z jaką maksymalną prędkością możemy w taki sposób przejechać.

Opony letnie Bridgestone Turanza ER300 I dodatkowo posiadają specjalny rant ochronny felgi, co znacząco poprawia komfort jazdy i gwarantuje bezpieczeństwo nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Model opon letnich Bridgestone Turanza ERR300I 205/55 16 91W, jest dedykowany do samochodów osobowych. Oczywiście nie jest to jedyna propozycja, jeśli chodzi o opony letnie marki Bridgestone.

Bridgestone Weather Control A005 EVO

Opony letnie to nie wszystko. W ofercie Bridgestone pojawiła się niekwestionowana nowość, a mianowicie całoroczne opony Bridgestone Weather Control A005 EVO. Co tak naprawdę je wyróżnia? Dlaczego w tak krótkim czasie zyskały one uznanie klientów? I przede wszystkim - czy wybór opon całorocznych jest dobrym pomysłem a jeśli tak, to dlaczego? Przyjrzyjmy się dokładnie nowym oponom dostępnym w ofercie Bridgestone.

Przede wszystkim, należy podkreślić, że opony Bridgestone Weather Control A005 EVO, to de facto następcy - również bardzo popularnego modelu tej marki a mianowicie Weather Control A005. Czym różni się od swojego poprzednika Bridgestone Weather Control A005 EVO? Zdecydowanie zwiększona została trwałość tego modelu opony. W testach wykazano, że model ten ma także znacznie dłuższy przebieg. No dobrze, wymienione powyżej cechy są bardzo istotne, jednakże co sprawia, że opony Bridgestone Weather Control A005 EVO sprawdzą się niezależnie od pory roku? Wskazać należy tutaj przede wszystkim wysoką przyczepność do podłoża i to niezależnie od warunków, które obecnie panują na drodze. Bridgestone Weather Control A005 EVO doskonale sprawdza się także na śniegu. To właśnie ta cecha - w przypadku następcy Bridgestone Weather Control A005 - została zdecydowanie ulepszona. Zwrócono także uwagę na materiał, z którego Bridgestone Weather Control A005 EVO została wykonana - miało to niebagatelne znaczenie, ponieważ opona w założeniu ma być używana przez cały rok, niezależnie od warunków panujących na drodze. Nie ma się zatem czemu dziwić, że Bridgestone Weather Control A005 EVO cieszy się taką popularnością. Poza doskonałymi parametrami technicznymi, jako niekwestionowaną zaletę tej opony należy wskazać także jej cenę. W wariancie dedykowanym dla samochodów osobowych, cena za jedną oponę waha się od 400 do około 580 zł - zależnie od rozmiaru opony.

Cena opon marki Bridgestone

Nie ma co ukrywać, marka Bridgestone to jakość sama w sobie. Opony Bridgestone są solidne, zajmują czołowe miejsca w wielu rankingach a także doskonale wypadają w czasie najróżniejszych testów. Nic zatem dziwnego, że te wszystkie cechy sprawiają, że zdecydowanie większość kierowców jest zainteresowanych ich zakupem. No właśnie - skoro o zakupach mowa, warto zastanowić się jak przedstawiają się koszta związane z zakupem opon Bridgestone. Cennik opon Bridgestone jest oczywiście bardzo zróżnicowany - wiele zależy od modelu, na który się zdecydujemy oraz - co naturalne - rodzaju opony. Nie bez znaczenia jest także to, czy kupujemy oponę letnią, zimową czy całoroczną, przy czym te ostatnie zaliczane są do zdecydowanie najdroższych. Przyjrzyjmy się dokładnie jak przedstawiają się ceny poszczególnych modeli opon Bridgestone.

Cennik opon Bridgestone - opony letnie

Postanowiliśmy się dokładnie przyjrzeć temu, jak przedstawiają się ceny letnich opon Bridgestone. Pod uwagę braliśmy nie tylko popularność modelu, ale też i jego dostępność.

 • Bridgestone Turanza T005 205/55 R16

To zdecydowanie najpopularniejszy model opon letnich Bridgestone. Cena za jedną oponę waha się w granicach od 290 zł do 320 zł.

 • Bridgestone Turanza T005 215/60 R17

To kolejny model popularnej Turanzy i jego cena oscyluje w granicach od 430 do 450 zł za sztukę.

 • Bridgestone Turanza T005 255/40 R20

Ostatni z prezentowanych przez nas modeli opon letnich Bridgestone Turanza T005. Cena zakupu jednej sztuki tego rodzaju opony to koszt od 780 zł do 820 zł.

Cennik opon Bridgestone - opony całoroczne

Jak kształtują się ceny opon całorocznych Bridgestone? Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze ich modele.

 • Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/60 R15

Cena tego modelu opon Bridgestone waha się w granicach od 290 zł za sztukę do 330 zł.

 • Bridgestone Weather Control A005 EVO 225/40 R17

Ten model najnowszej opony całorocznej - oczywiście w przeliczeniu za sztukę - oscyluje w granicach od 390 zł do 450 zł.

 • Bridgestone Weather Control A005 EVO 225/55 R18

Ten model opon Bridgestone kosztuje od 590 zł za sztukę do 620 zł.

Opony zimowe Bridgestone - cennik

Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny opon zimowych Bridgestone - zależnie od modelu i opcji.

 • Bridgestone Blizzak LM005 185/65 R15

Ten model opony zimowej Bridgestone to jeden z najpopularniejszych, dedykowany dla aut osobowych. Cena za jedną sztukę tego rodzaju opony waha się od 250 zł do 280 zł.

 • Bridgestone Blizzak LM005 205/60 R16

W przypadku tego rodzaju opon zimowych Bridgestone należy nastawić się na wydatek rzędu około 420 zł za jedną sztukę.

 • Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18

Opony zimowe Bridgestone we wskazanym powyżej modelu kosztują od 550 zł do nawet 580 zł za jedną sztukę.

Jak zatem bardzo wyraźnie widać, ceny opon Bridgestone dedykowanych na konkretny okres w roku, są bardzo zróżnicowane. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak dużej opony potrzebujemy oraz czy szukamy opon całorocznych, zimowych czy letnich. Nie będzie jednak kłamstwem twierdzenie, że każdy, kto chciałby zakupić konkretny model opon Bridgestone, będzie miał w czym wybierać i z całą pewnością znajdzie taki model, który sprosta jego wymaganiom.

Oczywiście nie są to jedyne modele opon Bridgestone. Dość dużą popularnością cieszą się także letnie opony z serii:

 • Potenza S001 (cena za sztukę - około 860 zł)
 • Exedra Max (cena za sztukę - około 450 zł)
 • Alenza 001 (cena za sztukę - około 600 zł)

Wśród opon zimowych, Bridgestone oferuje także modele takie jak:

 • Blizzak W-810 (cena za sztukę - ok. 550 zł)
 • Blizzak LM-001 (cena za sztukę - ok. 470 zł)
 • Blizzak LM-005 Driveguard (cena za sztukę - ok. 490 zł)

Gdzie można kupić opony marki Bridgestone?

Możliwości, jeśli chodzi o zakup opon marki Bridgestone mamy bardzo dużo. Współcześnie, jesteśmy w stanie dokonać zakupu opon Bridgestone zarówno online jak i stacjonarnie. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku zakupu opon online - np. za pośrednictwem wybranej przez nas strony, musimy bardzo dokładnie znać parametry oraz wymagania naszego samochodu, jeśli chodzi o opony. Tylko w takiej sytuacji możliwe jest dokonanie właściwego zakupu.

Zdecydowanie lepszą opcją, jeśli nie jesteśmy do końca pewni co do tego, jakiego rodzaju opony będą najlepsze dla naszego auta, jest zakup opon stacjonarnie. Wówczas, mamy możliwość nie tylko dokładnego zapoznania się z ofertą danego sklepu, ale też i rozmowy z ekspertem, który doradzi nam najlepsze dla nas rozwiązanie w tej kwestii. Musimy pamiętać przede wszystkim o tym, że - jak już zostało wcześniej wspomniane - opony są poniekąd jak buty dla naszego samochodu. Powinny być zatem skrojone na miarę oraz niezwykle wytrzymałe. Nie można też zapominać o tym, że od tego, na jaki rodzaj opon się zdecydujemy w dużej mierze zależy bezpieczeństwo zarówno nasze, naszych pasażerów ale też i innych użytkowników ruchu drogowego. W przypadku opon Bridgestone wybór jest naprawdę duży i osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z oponami Bridgestone, może mieć spory problem z wybraniem tych najlepszych i najbardziej odpowiednich. Wizyta w salonie sprzedaży opon lub u zaufanego wulkanizatora, z całą pewnością będzie bardzo dobrym rozwiązaniem w takim przypadku.

Dlaczego warto wybrać opony Bridgestone?

Jak wyraźnie pokazuje powyższy artykuł, opony Bridgestone to jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli chcemy w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Musimy jednak wcześniej zwrócić uwagę na bardzo wiele, różnego rodzaju czynników, które będą definiowały to, czy rzeczywiście wybraliśmy odpowiedni model opon.

Nie bez znaczenia będą tutaj przede wszystkim parametry techniczne wybranej opony oraz technologia, w której została ona wykonana. Współcześnie, jeśli chodzi o opony Bridgestone wybór jest tak duży, że laikowi będzie się niezwykle ciężko zorientować we wszystkich modelach, które ta marka wypuściła na rynek.

Sama technologia, w której zostały wykonane opony Bridgestone to nie wszystko. Musimy także pamiętać o tym, aby dobrać jej odpowiedni rozmiar - Bridgestone produkuje opony dla wszystkich rodzajów aut: zarówno osobowych, dostawczych, ciężarowych jak również i sportowych.

Niemałe znaczenie ma także cena opon, jednakże nie należy przyjmować jej jako najważniejszego wyznacznika tego, na który rodzaj opon się zdecydujemy. Cena, jeśli oczywiście dobrze wybierzemy opony, powinna iść w parze z jakością ich wykonania oraz tym, jak bardzo wytrzymałe będą. W przypadku opon marki Bridgestone, zarówno cena, jak i jakość, zawsze idą w parze. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy są najróżniejsze testy, którym zostały poddane wszystkie, dostępne na rynku modele opon Bridgestone. W każdym z tych testów wyszło, że opony te są bardzo wytrzymałe a ich cena, jest w pełni adekwatna do jakości.

Ostatnią kwestią, którą także należy poruszyć, jeśli chodzi o opony Bridgestone, jest fakt, że są one rekomendowane przez największe autorytety w dziedzinie motoryzacji - zarówno zawodowych kierowców, jak również i mechaników czy pasjonatów, którzy prowadzą swoje kanały w szeroko pojmowanych social mediach poświęcone motoryzacji. W dużej mierze - co także jest bardzo istotne - nie są to materiały sponsorowane.

Podsumowując - opony Bridgestone są jednymi z najlepszych, które możemy wybrać, jeśli rzeczywiście chcemy zadbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania samochodem - niezależnie od intensywności czy długości trasy jak również i warunków, które aktualnie panują na drogach. Marka Bridgestone jest obecna na rynku od 1931 roku i cały czas cieszy się bardzo dużym zaufaniem swoich klientów - to już powinno wystarczyć za wyznacznik tego, że mamy do czynienia z naprawdę wysokiej jakości produktami i firmą, która stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów.

Ilość produktów : 828

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog
Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91VBridgestone Turanza 6 205/55R16 91V
 
   369,00 złCena
    
   Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91VBridgestone Turanza 6 205/55R16 91V
    
     369,00 złCena
      
     Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91VBridgestone Turanza 6 205/55R16 91V
       369,00 złCena
        
       Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91VBridgestone Turanza 6 205/55R16 91V
         Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
         369,00 złCena
          
         Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91HBridgestone Turanza 6 205/55R16 91H
          
           364,00 złCena
            
           Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91HBridgestone Turanza 6 205/55R16 91H
            
             364,00 złCena
              
             Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91HBridgestone Turanza 6 205/55R16 91H
               364,00 złCena
                
               Bridgestone Turanza 6 205/55R16 91HBridgestone Turanza 6 205/55R16 91H
                 Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                 364,00 złCena
                  
                 Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
                  
                   Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
                    
                     Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
                       Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
                         Bridgestone Turanza All Season 6 to opona całoroczna klasy premium najnowszej generacji wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki temu opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                         422,00 złCena
                          
                         Bridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XLBridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XL
                          
                           1 164,00 złCena
                            
                           Bridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XLBridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XL
                            
                             1 164,00 złCena
                              
                             Bridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XLBridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XL
                               1 164,00 złCena
                                
                               Bridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XLBridgestone Turanza 6 255/45R20 105Y XL
                                 Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                 1 164,00 złCena
                                  
                                 Bridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XLBridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XL
                                  
                                   Bridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XLBridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XL
                                    
                                     Bridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XLBridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XL
                                       Bridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XLBridgestone Turanza 6 225/40R18 92Y XL
                                         Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                         388,00 złCena
                                          
                                         Bridgestone Turanza 6 225/45R17 91YBridgestone Turanza 6 225/45R17 91Y
                                          
                                           367,00 złCena
                                            
                                           Bridgestone Turanza 6 225/45R17 91YBridgestone Turanza 6 225/45R17 91Y
                                            
                                             367,00 złCena
                                              
                                             Bridgestone Turanza 6 225/45R17 91YBridgestone Turanza 6 225/45R17 91Y
                                               367,00 złCena
                                                
                                               Bridgestone Turanza 6 225/45R17 91YBridgestone Turanza 6 225/45R17 91Y
                                                 Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                                 367,00 złCena
                                                  
                                                 Bridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XLBridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XL
                                                  
                                                   Bridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XLBridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XL
                                                    
                                                     Bridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XLBridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XL
                                                       Bridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XLBridgestone Turanza 6 235/45R18 98Y XL
                                                         Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                                         623,00 złCena
                                                          
                                                         Bridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XLBridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XL
                                                          
                                                           Bridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XLBridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XL
                                                            
                                                             Bridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XLBridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XL
                                                               Bridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XLBridgestone Turanza 6 215/55R17 98W XL
                                                                 Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                                                 578,00 złCena
                                                                  
                                                                 Bridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XLBridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XL
                                                                  
                                                                   Bridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XLBridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XL
                                                                    
                                                                     Bridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XLBridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XL
                                                                       Bridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XLBridgestone Turanza 6 225/50R17 98Y XL
                                                                         Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                                                         565,00 złCena
                                                                          
                                                                         Bridgestone Turanza 6 225/60R17 99VBridgestone Turanza 6 225/60R17 99V
                                                                          
                                                                           657,00 złCena
                                                                            
                                                                           Bridgestone Turanza 6 225/60R17 99VBridgestone Turanza 6 225/60R17 99V
                                                                            
                                                                             657,00 złCena
                                                                              
                                                                             Bridgestone Turanza 6 225/60R17 99VBridgestone Turanza 6 225/60R17 99V
                                                                               657,00 złCena
                                                                                
                                                                               Bridgestone Turanza 6 225/60R17 99VBridgestone Turanza 6 225/60R17 99V
                                                                                 Bridgestone Turanza 6 to opona letnia klasy premium cechująca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia oraz bardzo wysoką wydajnością paliwowo-energetyczną. Dzięki temu opony Bridgestone Turanza 6 zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i komfort jazdy na każdej drodze.
                                                                                 657,00 złCena
                                                                                  
                                                                                 Bridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XLBridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XL
                                                                                  
                                                                                   1 363,00 złCena
                                                                                    
                                                                                   Bridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XLBridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XL
                                                                                    
                                                                                     1 363,00 złCena
                                                                                      
                                                                                     Bridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XLBridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XL
                                                                                       1 363,00 złCena
                                                                                        
                                                                                       Bridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XLBridgestone Blizzak LM005 285/45R21 113W XL
                                                                                         Bridgestone Blizzak LM005 to opona zimowa klasy premium będąca świetnym wyborem dla kierowców ceniących wysoką jakość i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu mieszanki Nano-Pro Tech™ oraz nowoczesnej rzeźbie bieżnika opona ta sprawdzi się zarówno na mokrej, jak i zaśnieżonej drodze.
                                                                                         1 363,00 złCena
                                                                                          
                                                                                         Bridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97HBridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97H
                                                                                          
                                                                                           Bridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97HBridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97H
                                                                                            
                                                                                             Bridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97HBridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97H
                                                                                               Bridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97HBridgestone Blizzak LM005 225/55R17 97H
                                                                                                 Bridgestone Blizzak LM005 to opona zimowa klasy premium będąca świetnym wyborem dla kierowców ceniących wysoką jakość i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu mieszanki Nano-Pro Tech™ oraz nowoczesnej rzeźbie bieżnika opona ta sprawdzi się zarówno na mokrej, jak i zaśnieżonej drodze.
                                                                                                 607,00 złCena
                                                                                                  

                                                                                                 Potrzebujesz pomocy z doborem opon?
                                                                                                 Zadzwoń: 71 345 68 48
                                                                                                 lub napisz do nas na stronie: kontakt

                                                                                                 pomoc z doborem opon

                                                                                                 Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

                                                                                                 Wykorzystanie ciasteczek

                                                                                                 Używamy plików cookie (ciasteczek), aby zapewnić podstawową funkcjonalność witryny i poprawić komfort korzystania z niej. Każdą kategorię można włączyć/wyłączyć w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat plików cookie i innych wrażliwych danych można znaleźć w naszej pełnej polityce prywatności.