Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Szerokość

Szerokość

Profil

Profil

Średnica

Średnica

Sezon

Sezon

Klasa

Klasa

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 161,00 zł - 898,00 zł

Opony Firestone - niska cena w sklepie Oponka.com

Opony FIRESTONE

Wybór odpowiednich opon do samochodu, to jedna z najbardziej kluczowych kwestii, jeśli chcemy zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa, jeśli chodzi o podróżowanie tym środkiem transportu. Opony samochodowe, powinny być dobrane według konkretnych wytycznych. Pod uwagę brany jest przede wszystkim rozmiar opony oraz jej średnica. Bardzo ważne jest także głębokość bieżnika. Nie bez znaczenia jest także sama marka opon - wiadomo, że wybieramy te, które mają najlepsze opinie. Opony Firestone, to marka, która zyskała uznanie wielu kierowców, w tym także i tych zawodowych. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że jeśli chodzi o wybór opon do samochodu, to właśnie opony samochodowe Firestone, znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych. W tej kategorii czeka na Ciebie największy wybór fabrycznie nowych opon Firestone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

Przede wszystkim - producent opon Firestone

Podstawą, jeśli chodzi o rozpoczęcie wyboru opon Firestone, jest sprawdzenie, kto jest ich producentem. Jeśli chodzi o markę Firestone, producent tych opon jest obecny na rynku już od wielu lat. Firestone to amerykańska marka, która obecnie jest częścią japońskiego koncernu Bridgestone. Wyznacznikiem marki jest przede wszystkim to, że nowe opony Firestone mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem ze strony kierowców. To jednak nie wszystko. Wiele osób zastanawia się, gdzie są produkowane opony Firestone. Obecnie marka Firestone ma swoje fabryki w wielu krajach na całym świecie, w tym także i w Polsce. Tym samym, jeśli chodzi o to, gdzie odbywa się produkcja opon Firestone, możemy uznać, że są one produkowane w Polsce, co z kolei wpływa na to, że są one łatwo dostępne.

Opony Firestone - co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Wielu kierowców, kiedy planuje zakup opon, zastanawia się nad ich wytrzymałością. To, jak długo będą nam służyć nowe opony Firestone, zależne jest od wielu, niezwykle indywidualnych czynników. Pierwszym i zdecydowanie najistotniejszym, jest oczywiście to, jak często i jak dużo jeździmy samochodem. Im częściej i więcej podróżujemy, tym krótsza żywotność opon. Warto też zwrócić uwagę na to,  że mimo to, nadal możemy określać żywotność opon Firestone nie w miesiącach, a w latach. W samochodzie, który jest regularnie używany i którym przykładowo robimy średnio 20 tys. kilometrów w ciągu roku, opony Firestone będą służyć blisko 5-6 lat, oczywiście przy założeniu, że będą używane w odpowiedni sposób. Nie bez znaczenia jest także rodzaj opon Firestone, który wybierzemy. Wiadomo bowiem, że w przypadku opon zimowych, ten czas będzie dłuższy, podobnie jak w przypadku opon letnich. W sytuacji, kiedy korzystamy z całorocznych opon Firestone, ich żywotność będzie minimalnie krótsza, co oczywiście jest zależne od stopnia ich eksploatacji. 

Kluczową kwestią, jeśli chodzi o opony Firestone Polska, jest także jakość materiałów, z których są one wykonywane. Opony Firestone wyróżniają się tym, że materiał, z którego są zrobione, jest przede wszystkim niezwykle trwały. Ponadto, każda opona Firestone, czy to letnia, czy zimowa, jest wykonana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu, zapewniony zostaje najwyższy komfort i bezpieczeństwo kierowcy. 

Wybór opon Firestone - czy warto czytać opinie?

Skoro wiemy już, czym dokładnie charakteryzują się opony Firestone, pora przejść do kolejnego elementu związanego z procesem wybrania tych najlepszych dla naszych potrzeb. Wiadomo, że każdy kierowca, zanim zdecyduje się na wybór opon, będzie chciał dowiedzieć się, jak sprawdziły się one w przypadku innych kierowców. Właśnie dlatego, opinie o oponach Firestone, są w tym przypadku kluczowe. Należy jednak wiedzieć, gdzie szukać rzetelnych i przede wszystkim sprawdzonych opinii o oponach Firestone. Pierwszym i zdecydowanie najlepszym miejscem, są oczywiście strony producenta, na których opinie o oponach Firestone zamieszczają kierowcy, którzy dokonali ich zakupu. Możemy zatem śmiało założyć, że będą one wiarygodne. 

Kolejne miejsce, to oczywiście wyszukiwarki. Tam jednak musimy uważać, ponieważ opony Firestone opinie mają tam różne - co wynika ze znacznie większej ilości użytkowników, którzy korzystają z tego rodzaju miejsc do zamieszczania swoich wrażeń z zakupionego produktu. 

Ponadto, warto także szukać opinii o oponach Firestone na różnego rodzaju forach tematycznych lub grupach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zyskujemy pewność, że osoby, które zamieszczają tam opinie, aktywnie korzystają z samochodu a co więcej, doskonale znają markę, którą jest Firestone. 

Opinie o oponach Firestone należy jednak zweryfikować. Ważne jest także to, aby szukać opinii dotyczących tego modelu opon Firestone, który zdecydowanie najbardziej nas interesuje. Nie oznacza to jednak, że nie należy zainteresować się też innymi opiniami. 

Opony Firestone - bieżnik Firestone Roadhawk

Poza opiniami czy doborem opony Firestone według konkretnych parametrów kompatybilnych z modelem naszego samochodu, jest jeszcze jedna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę, a mowa o innowacyjnym i jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, które wdrożył w oponach Firestone producent. Mowa oczywiście o bieżniku Firestone Roadhawk. Czym on się wyróżnia i dlaczego warto o nim wspomnieć?

Bieżnik Firestone Roadhawk, to nowy, indywidualnie zaprojektowany wzór bieżnika. Największą jego zaletą jest niezwykle sprawne i przede wszystkim szybkie odprowadzanie wody, co przekłada się na zwiększenie przyczepności opon do nawierzchni. W sytuacji intensywnego deszczu lub po prostu - bardzo mokrej nawierzchni, bieżnik Roadhawk, sprawdzi się idealnie. Ponadto, opony Firestone z bieżnikiem Roadhawk podczas wielu testów osiągnęły jedne z najlepszych wyników hamowania - zarówno na mokrej nawierzchni, jak i na nawierzchni suchej. Różnica w długości drogi hamowania w przypadku opon z bieżnikiem Roadhawk a innych, wynosi blisko 3 metry na korzyść Roadhawk. W sytuacji nagłego i gwałtownego hamowania, jest to niezwykle istotne. 

Bieżnik Roadhawk ma także ogromne znaczenie jeśli mówimy o ogólnej eksploatacji opony - znacząco wydłuża on bowiem żywotność opony. Po przejechaniu 20 tys. kilometrów, zużycie bieżnika jest niewielkie w porównaniu do innych opon. Ciekawostką z pewnością będzie także fakt, że rodzaj zastosowanego bieżnika w oponach ma wpływ nie tylko na komfort jazdy, ale też i na zużycie paliwa. W przypadku bieżnika Roadhawk zużycie paliwa było mniejsze niż w przypadku innych, także i tych produkowanych przez Firestone. Tym samym, opony Firestone z bieżnikiem Roadhawk to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa czy komfortu jazdy, ale też zadbanie o większą ekonomię, jeśli chodzi o podróżowanie.

Bieżnik Firestone Roadhawk, to nie jedyne innowacyjne rozwiązanie. W swojej ofercie, firma Firestone ma także inne bieżniki, dedykowane dla konkretnych rodzajów opon, a mowa przede wszystkim o bieżniku Firestone Winterhawk oraz Firestone Multihawk. Odpowiednio są one dedykowane dla opon zimowych oraz całorocznych, natomiast bieżnik Firestone Roadhawk - to idealne rozwiązanie w przypadku opon letnich.

Opony Firestone - dlaczego to najlepsze rozwiązanie?

Zalet, jeśli mowa o oponach Firestone, jest bardzo dużo. Opinie, jak również najróżniejsze testy, którym poddawane są opony Firestone, potwierdzają, że są one nie tylko bardzo dobre pod względem wykonania, ale też - o czym nie można zapominać - także ceny. Zależność pomiędzy jakością a ceną w przypadku tej marki sprawia, że bez żadnego problemu możemy powiedzieć, że są to tanie opony. Firestone to marka, która ponad wszystko zwraca uwagę na to, aby być marką łatwo dostępną dla wszystkich kierowców a także zapewnić im najwyższy komfort podróżowania oraz bezpieczeństwo w czasie jazdy. 

Największe zalety opon Firestone

Każdy kierowca chce, aby w czasie jazdy zapewnić nie tylko sobie ale też i pasażerom, najwyższy komfort podróży. Właśnie z tego względu, opony Firestone cieszą się dużym zainteresowaniem oraz zyskują najwyższe noty w najróżniejszych rankingach czy testach prowadzonych przez firmy z branży motoryzacyjnej. Ponadto, opony Firestone są niejednokrotnie używane przez kierowców rajdowych - właśnie ze względu na niezwykle dużą przyczepność do podłoża, jak również i komfort jazdy. Innowacyjne rozwiązania, na które decyduje się Firestone Polska (działając w imieniu całej firmy o zasięgu globalnym), zyskują uznanie kierowców. Brak problemów z dostępnością opon, jak również ogromny ich wybór, to kolejne czynniki przemawiające na korzyść tego produktu.

Gdzie kupić opony Firestone?

Ostatnią, choć wcale nie najmniej istotną kwestią, jeśli chodzi o zakup opon Firestone, jest wybranie miejsca, w którym możemy je nabyć. Tutaj, mamy naprawdę bardzo dużą dowolność. Możemy bowiem zdecydować się zarówno na zakup opon Firestone przez internet, wybierając oczywiście renomowane portale, jak również i dokonać ich zakupu stacjonarnie. Warto jednak pamiętać o tym, żeby kupować opony Firestone z odpowiedniego źródła. Salony, renomowane sklepy internetowe, czy autoryzowani sprzedawcy - to wszystko będzie miało tutaj największe znaczenie. 

Jedno jest natomiast pewne, a mianowicie to, że niezależnie od tego, gdzie zdecydujemy się kupić opony Firestone, nie będziemy mieli najmniejszego problemu, jeśli chodzi o ich dostępność - dotyczy to każdego modelu czy rodzaju tychże opon. Producent Firestone bowiem dba o to, aby zakup opon nie sprawiał najmniejszych problemów kierowcom, nawet w sytuacjach awaryjnych, związanych np. z uszkodzeniem poprzedniej opony. To także kolejny argument, który przemawia na korzyść opon marki Firestone. Oczywiście, jeśli zależy nam na czasie, najlepszym rozwiązaniem jest zakup opon w sklepie internetowym, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ilość produktów : 344

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog
Firestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XLFirestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XL
 
   Firestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XLFirestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XL
    
     Firestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XLFirestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XL
       Firestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XLFirestone ROADHAWK 2 245/45R18 100Y XL
         Firestone Roadhawk 2 to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni, niskimi oporami toczenia i wydłużonym przebiegiem. Dzięki tym zaletom opony Firestone Roadhawk 2 to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo i komfort podróżowania.
         489,00 złCena
          
         Firestone Roadhawk 195/60R15 88HFirestone Roadhawk 195/60R15 88H
          
           311,00 złCena
            
           Firestone Roadhawk 195/60R15 88HFirestone Roadhawk 195/60R15 88H
            
             311,00 złCena
              
             Firestone Roadhawk 195/60R15 88HFirestone Roadhawk 195/60R15 88H
               311,00 złCena
                
               Firestone Roadhawk 195/60R15 88HFirestone Roadhawk 195/60R15 88H
                 Firestone Roadhawk to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni oraz bardzo dobrym hamowaniem na powierzchni suchej. Dzięki tym cechom opony Firestone Roadhawk to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo na drodze zarówno miejskiej, jak i szybkiego...
                 311,00 złCena
                  
                 Firestone Multiseason 2 205/60R16 96V XLFirestone Multiseason 2 205/60R16 96V XL
                  
                   Firestone Multiseason 2 205/60R16 96V XLFirestone Multiseason 2 205/60R16 96V XL
                    
                     Firestone Multiseason 2 205/60R16 96V XLFirestone Multiseason 2 205/60R16 96V XL
                       Firestone Multiseason 2 205/60R16 96V XLFirestone Multiseason 2 205/60R16 96V XL
                         Firestone Multiseason 2 to opona całoroczna klasy średniej pozwalająca na bezpieczną jazdę o każdej porze roku – zarówno podczas deszczu, jak i na nawierzchni pokrytej śniegiem. Opony Firestone Multiseason 2 to znakomity wybór pod względem jakości i ceny.
                         425,00 złCena
                          
                         Firestone Roadhawk 215/55R17 98W XLFirestone Roadhawk 215/55R17 98W XL
                          
                           441,00 złCena
                            
                           Firestone Roadhawk 215/55R17 98W XLFirestone Roadhawk 215/55R17 98W XL
                            
                             441,00 złCena
                              
                             Firestone Roadhawk 215/55R17 98W XLFirestone Roadhawk 215/55R17 98W XL
                               441,00 złCena
                                
                               Firestone Roadhawk 215/55R17 98W XLFirestone Roadhawk 215/55R17 98W XL
                                 Firestone Roadhawk to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni oraz bardzo dobrym hamowaniem na powierzchni suchej. Dzięki tym cechom opony Firestone Roadhawk to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo na drodze zarówno miejskiej, jak i szybkiego...
                                 441,00 złCena
                                  
                                 Firestone Roadhawk 195/55R16 87VFirestone Roadhawk 195/55R16 87V
                                  
                                   377,00 złCena
                                    
                                   Firestone Roadhawk 195/55R16 87VFirestone Roadhawk 195/55R16 87V
                                    
                                     377,00 złCena
                                      
                                     Firestone Roadhawk 195/55R16 87VFirestone Roadhawk 195/55R16 87V
                                       377,00 złCena
                                        
                                       Firestone Roadhawk 195/55R16 87VFirestone Roadhawk 195/55R16 87V
                                         Firestone Roadhawk to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni oraz bardzo dobrym hamowaniem na powierzchni suchej. Dzięki tym cechom opony Firestone Roadhawk to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo na drodze zarówno miejskiej, jak i szybkiego...
                                         377,00 złCena
                                          
                                         Firestone Roadhawk 205/60R16 92VFirestone Roadhawk 205/60R16 92V
                                          
                                           380,00 złCena
                                            
                                           Firestone Roadhawk 205/60R16 92VFirestone Roadhawk 205/60R16 92V
                                            
                                             380,00 złCena
                                              
                                             Firestone Roadhawk 205/60R16 92VFirestone Roadhawk 205/60R16 92V
                                               380,00 złCena
                                                
                                               Firestone Roadhawk 205/60R16 92VFirestone Roadhawk 205/60R16 92V
                                                 Firestone Roadhawk to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni oraz bardzo dobrym hamowaniem na powierzchni suchej. Dzięki tym cechom opony Firestone Roadhawk to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo na drodze zarówno miejskiej, jak i szybkiego ruchu.
                                                 380,00 złCena
                                                  
                                                 Firestone Roadhawk 215/70R16 100HFirestone Roadhawk 215/70R16 100H
                                                  
                                                   408,00 złCena
                                                    
                                                   Firestone Roadhawk 215/70R16 100HFirestone Roadhawk 215/70R16 100H
                                                    
                                                     408,00 złCena
                                                      
                                                     Firestone Roadhawk 215/70R16 100HFirestone Roadhawk 215/70R16 100H
                                                       408,00 złCena
                                                        
                                                       Firestone Roadhawk 215/70R16 100HFirestone Roadhawk 215/70R16 100H
                                                         Firestone Roadhawk to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni oraz bardzo dobrym hamowaniem na powierzchni suchej. Dzięki tym cechom opony Firestone Roadhawk to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo na drodze zarówno miejskiej, jak i...
                                                         408,00 złCena
                                                          
                                                         Firestone Roadhawk 235/55R17 103V XLFirestone Roadhawk 235/55R17 103V XL
                                                          
                                                           470,00 złCena
                                                            
                                                           Firestone Roadhawk 235/55R17 103V XLFirestone Roadhawk 235/55R17 103V XL
                                                            
                                                             470,00 złCena
                                                              
                                                             Firestone Roadhawk 235/55R17 103V XLFirestone Roadhawk 235/55R17 103V XL
                                                               470,00 złCena
                                                                
                                                               Firestone Roadhawk 235/55R17 103V XLFirestone Roadhawk 235/55R17 103V XL
                                                                 Firestone Roadhawk to opona letnia klasy średniej wyróżniająca się znakomitą przyczepnością na mokrej nawierzchni oraz bardzo dobrym hamowaniem na powierzchni suchej. Dzięki tym cechom opony Firestone Roadhawk to wybór zapewniający pełne bezpieczeństwo na drodze zarówno miejskiej, jak i...
                                                                 470,00 złCena
                                                                  
                                                                 Firestone Winterhawk 4 195/60R15 88TFirestone Winterhawk 4 195/60R15 88T
                                                                  
                                                                   302,00 złCena
                                                                    
                                                                   Firestone Winterhawk 4 195/60R15 88TFirestone Winterhawk 4 195/60R15 88T
                                                                    
                                                                     302,00 złCena
                                                                      
                                                                     Firestone Winterhawk 4 195/60R15 88TFirestone Winterhawk 4 195/60R15 88T
                                                                       302,00 złCena
                                                                        
                                                                       Firestone Winterhawk 4 195/60R15 88TFirestone Winterhawk 4 195/60R15 88T
                                                                         Firestone Winterhawk 4 to opona zimowa klasy średniej  łącząca znakomitą jakość z dobrą ceną. Gwarantuje bezpieczną jazdę na oblodzonych oraz zaśnieżonych drogach i bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni.
                                                                         302,00 złCena
                                                                          
                                                                         Firestone Multiseason 2 175/65R14 86T XLFirestone Multiseason 2 175/65R14 86T XL
                                                                          
                                                                           Firestone Multiseason 2 175/65R14 86T XLFirestone Multiseason 2 175/65R14 86T XL
                                                                            
                                                                             Firestone Multiseason 2 175/65R14 86T XLFirestone Multiseason 2 175/65R14 86T XL
                                                                               Firestone Multiseason 2 175/65R14 86T XLFirestone Multiseason 2 175/65R14 86T XL
                                                                                 Firestone Multiseason 2 to opona całoroczna klasy średniej pozwalająca na bezpieczną jazdę o każdej porze roku – zarówno podczas deszczu, jak i na nawierzchni pokrytej śniegiem. Opony Firestone Multiseason 2 to znakomity wybór pod względem jakości i ceny.
                                                                                 269,00 złCena
                                                                                  
                                                                                 Firestone Winterhawk 4 195/55R15 85HFirestone Winterhawk 4 195/55R15 85H
                                                                                  
                                                                                   360,00 złCena
                                                                                    
                                                                                   Firestone Winterhawk 4 195/55R15 85HFirestone Winterhawk 4 195/55R15 85H
                                                                                    
                                                                                     360,00 złCena
                                                                                      
                                                                                     Firestone Winterhawk 4 195/55R15 85HFirestone Winterhawk 4 195/55R15 85H
                                                                                       360,00 złCena
                                                                                        
                                                                                       Firestone Winterhawk 4 195/55R15 85HFirestone Winterhawk 4 195/55R15 85H
                                                                                         Firestone Winterhawk 4 to opona zimowa klasy średniej  łącząca znakomitą jakość z dobrą ceną. Gwarantuje bezpieczną jazdę na oblodzonych oraz zaśnieżonych drogach i bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni.
                                                                                         360,00 złCena
                                                                                          
                                                                                         Firestone Winterhawk 4 195/60R16 89HFirestone Winterhawk 4 195/60R16 89H
                                                                                          
                                                                                           388,00 złCena
                                                                                            
                                                                                           Firestone Winterhawk 4 195/60R16 89HFirestone Winterhawk 4 195/60R16 89H
                                                                                            
                                                                                             388,00 złCena
                                                                                              
                                                                                             Firestone Winterhawk 4 195/60R16 89HFirestone Winterhawk 4 195/60R16 89H
                                                                                               388,00 złCena
                                                                                                
                                                                                               Firestone Winterhawk 4 195/60R16 89HFirestone Winterhawk 4 195/60R16 89H
                                                                                                 Firestone Winterhawk 4 to opona zimowa klasy średniej  łącząca znakomitą jakość z dobrą ceną. Gwarantuje bezpieczną jazdę na oblodzonych oraz zaśnieżonych drogach i bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni.
                                                                                                 388,00 złCena
                                                                                                  

                                                                                                 Potrzebujesz pomocy z doborem opon?
                                                                                                 Zadzwoń: 71 345 68 48
                                                                                                 lub napisz do nas na stronie: kontakt

                                                                                                 pomoc z doborem opon

                                                                                                 Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

                                                                                                 Wykorzystanie ciasteczek

                                                                                                 Używamy plików cookie (ciasteczek), aby zapewnić podstawową funkcjonalność witryny i poprawić komfort korzystania z niej. Każdą kategorię można włączyć/wyłączyć w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat plików cookie i innych wrażliwych danych można znaleźć w naszej pełnej polityce prywatności.