Filtruj według

Szerokość

Szerokość

Profil

Profil

Średnica

Średnica

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 326,00 zł - 1 245,00 zł

Opony Wielosezonowe Bridgestone

Opony Wielosezonowe Bridgestone

Wielu kierowców zastanawia się, czy dobrym rozwiązaniem jest zakup opon wielosezonowych. Trend ten jest popularny już od kilku lat, jednakże nadal ma on zarówno tylu samych zwolenników, co przeciwników. Co jednak jest najistotniejsze, jeśli chodzi o opony Bridgestone całoroczne? Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup a przede wszystkim: kiedy taki zakup jest wskazany? W tej kategorii czekają na Ciebie najlepsze całoroczne opony Bridgestone w atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej

Opony wielosezonowe Bridgestone - czym się charakteryzują?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, jeśli chodzi o opony wielosezonowe Bridgestone jest to, czym dokładnie się one charakteryzują. Wiadomo, że jeśli są to opony, których mamy używać przez cały rok, bez względu na pogodę, muszą być one do tego odpowiednio przystosowane. Właśnie dlatego, każda opona wielosezonowa Bridgestone, wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, którego najważniejszą cechą jest to, że świetnie sprawdza się zarówno na nawierzchni zaśnieżonej czy oblodzonej, jak również i suchej czy mokrej. Ponadto, głębokość bieżnika opon całorocznych Bridgestone także jest dopasowana do tego, aby korzystać z tych opon przez okrągły rok. Oczywiście nie możemy zapominać o tym, że Bridgestone, opony wielosezonowe ma dostępne w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu, każdy kierowca może idealnie dopasować je do swojego modelu samochodu. Należy jednak podkreślić, że o ile opony Bridgestone całoroczne są całkiem dobrym rozwiązaniem, jeśli mówimy o korzystaniu z nich w Polsce, o tyle już niekoniecznie będą się one sprawdzać na Syberii czy Alasce. Nie jest to związane z ich jakością a tym, że wielosezonowe opony Bridgestone mają bardzo jasno określone warunki, w których się sprawdzą. W przypadku zimy intensywnej, śnieżnej i z niezwykle niskimi temperaturami, których jednak w Polsce nie uświadczymy, lepszym rozwiązaniem jest wybranie opon zimowych marki Bridgestone.

Na co zwrócić uwagę, kiedy kupujemy opony wielosezonowe Bridgestone?

Wiemy już, czym dokładnie charakteryzują się opony Bridgestone całoroczne, warto zatem przejść do kolejnej kwestii związanej z ich zakupem a mianowicie tym, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę, kiedy kupujemy takie opony. Oczywiście pierwszą i najważniejszą kwestią jest z całą pewnością rozmiar opony. Musi ona idealnie pasować do naszego samochodu. Czy to będzie opona Bridgestone 16 czy wielosezonowa opona Bridgestone 15 - zależne jest od tego, jaki rozmiar opony jest dedykowany dla naszego samochodu. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy nie jesteśmy do końca pewni, jaki rozmiar opon jest dla naszego samochodu najwłaściwszy? Oczywiście, możemy spojrzeć na rozmiar opon w naszym aucie ale też, jeśli rzeczywiście chcemy mieć 100% pewności, że wybierzemy ich odpowiedni rozmiar, możemy zobaczyć, jakie opony są dla naszego samochodu dedykowane np. w karcie pojazdu. Wówczas, z całą pewnością będziemy wiedzieć, jaki rozmiar opon wielosezonowych powinniśmy kupić. To jednak nie wszystko, co należy sprawdzić, zanim wybierzemy odpowiedni dla nas model opon wielosezonowych Bridgestone. Kolejną, równie ważną kwestią, jest dopasowanie parametrów opony do samochodu. Nie można zapominać, że opona Bridgestone wielosezonowa, to nie tylko jej rozmiar. Bardzo ważne jest także ciśnienie, które jest najbardziej optymalne dla prawidłowego jej działania, czy głębokość bieżnika. W oponach wielosezonowych Bridgestone, co do zasady głębokość ta jest większa, niż ma to miejsce w przypadku opon letnich, ale warto jednak się upewnić, czy rzeczywiście wszystkie parametry opony są przez nas odpowiednio dopasowane i sprawdzone.

Gdzie kupować opony wielosezonowe Bridgestone?

Skoro wiemy już, jakich dokładnie opon Bridgestone wielosezonowych szukamy, pora zastanowić się nad kolejną kwestią, a mianowicie miejscem ich zakupu. Tutaj mamy naprawdę bardzo dużą dowolność. Możemy bowiem pojechać do sklepu stacjonarnego i kupić opony wielosezonowe w autoryzowanym sklepie. Możemy też - zwłaszcza, jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu - zdecydować się na zakup opon Bridgestone całorocznych w sklepie internetowym. Niezależnie jednak od tego, na jaki sklep ostatecznie się zdecydujemy, musimy mieć pewność, że opony Bridgestone wielosezonowe, które planujemy kupić są nie tylko oryginalne ale też - nowe. Wbrew pozorom, ten drugi czynnik, jest niezwykle istotny. 

Nowe opony wielosezonowe Bridgestone - dlaczego warto je kupić?

Kwestią, która budzi największe kontrowersje, jest to, czy lepszym rozwiązaniem jest kupowanie opon wielosezonowych Bridgestone nowych, czy lepiej kupić używane. Rozstrzygnięcie tego dylematu może być tylko jedno: zawsze, lepiej jest kupować nowe opony wielosezonowe (i nie tylko), aniżeli używane. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że mamy znacznie większą gwarancję bezpieczeństwa na drodze. Nowe opony wielosezonowe Bridgestone a005, mają bardzo jasno określoną żywotność przez producenta. Tym samym, już w momencie zakupu wiemy, na jak długo nam one wystarczą. W przypadku zakupu używanych opon Bridgestone, nie mamy takiej pewności i niejednokrotnie zdarza się, że po zakupie używanych opon, musimy je np. za rok czy dwa wymienić. To absolutnie nieopłacalne a przede wszystkim, bardzo niebezpieczne. Opony - niezależnie od tego, czy decydujemy się na zakup opon wielosezonowych Bridgestone, czy np. zimowych, stanowią jeden z podstawowych gwarantów naszego bezpieczeństwa na drodze. Wiadomo, że nie można zapominać o tym, że inne części samochodu także muszą być sprawne, jednakże zużyte opony lub - co gorsza - nieoryginalne, to wręcz proszenie się o wypadek. Nie można zatem traktować zakupu opon całorocznych Bridgestone jako wydatku, tylko należy rozpatrywać ten zakup jako inwestycję.

Opinie o oponach całorocznych Bridgestone - jakie są?

Ostatnią, choć wcale nie najmniej istotną kwestią, jest to, jakie dokładnie są opinie o oponach całorocznych Bridgestone. Przede wszystkim, należy zacząć od tego, że to właśnie marka Bridgestone jest jedną z najczęściej polecanych przez innych kierowców. Nie ma znaczenia, czy mówimy o oponach Bridgestone wielosezonowych, czy o oponach zimowych. Kierowcy są zgodni: Bridgestone to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o najlepsze opony - nie tylko wielosezonowe. Ponadto, warto także zapoznać się z rankingami opon wielosezonowych, które publikowane są na renomowanych portalach motoryzacyjnych. Nie bójmy się sprawdzać tych opinii. Jeśli nie przekonują nas np. polecenia samych sprzedawców, śmiało sięgajmy po niezależne źródła. To, o czym także nie możemy zapominać, to fakt, że kiedy już jesteśmy zdecydowani na zakup opon całorocznych 19 Bridgestone, możemy też zapytać sprzedawcy, czy rzeczywiście taki ich rozmiar oraz parametry, którymi się charakteryzują, rzeczywiście są najlepsze dla naszego pojazdu. Zakup opon, to z całą pewnością jeden z najważniejszych, których będziemy musieli jako kierowcy dokonać. Dobrze jest zatem mieć absolutną pewność, że będzie on udany a co najważniejsze - za wybrane przez nas całoroczne opony, zagwarantują nam pełne bezpieczeństwo na drodze. 

Ilość produktów : 113

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog
Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
 
   Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
    
     Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
       Bridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XLBridgestone Turanza A/S 6 225/45R17 94W XL
         Bridgestone Turanza All Season 6 to opona całoroczna klasy premium najnowszej generacji wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki temu opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
         431,00 złCena
          
         Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/35R19 96Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/35R19 96Y XL
          
           Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/35R19 96Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/35R19 96Y XL
            
             Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/35R19 96Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/35R19 96Y XL
               Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
               813,00 złCena
                
               Bridgestone Weather Control A005 EVO DRIVEGUARD 225/45R17 94W XLBridgestone Weather Control A005 EVO DRIVEGUARD 225/45R17 94W XL
                 Bridgestone Weather Control A005 EVO DriveGuard to opona całoroczna klasy premium skonstruowana w systemie Run Flat będąca świetnym wyborem dla kierowców ceniących wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wyróżnia się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony Bridgestone Weather Control A005 EVO to wybór...
                 491,00 złCena
                  
                 Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XL
                  
                   Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XL
                    
                     Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XL
                       Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/50R19 103W XL
                         Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                         672,00 złCena
                          
                         Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/45R20 105Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/45R20 105Y XL
                          
                           Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/45R20 105Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/45R20 105Y XL
                            
                             Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/45R20 105Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/45R20 105Y XL
                               Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                               945,00 złCena
                                
                               Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XL
                                
                                 Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XL
                                  
                                   Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XL
                                     Bridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XLBridgestone Weather Control A005 EVO 255/50 R19 107W XL
                                       Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                       774,00 złCena
                                        
                                       Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/65R15 92V XLBridgestone Weather Control A005 EVO 185/65R15 92V XL
                                        
                                         Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/65R15 92V XLBridgestone Weather Control A005 EVO 185/65R15 92V XL
                                          
                                           Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/65R15 92V XLBridgestone Weather Control A005 EVO 185/65R15 92V XL
                                             Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                             369,00 złCena
                                              
                                             Bridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91HBridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91H
                                              
                                               Bridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91HBridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91H
                                                
                                                 Bridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91HBridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91H
                                                   Bridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91HBridgestone Weather Control A005 EVO 195/65R15 91H
                                                     Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                                     326,00 złCena
                                                      
                                                     Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/40R17 87Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 215/40R17 87Y XL
                                                      
                                                       Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/40R17 87Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 215/40R17 87Y XL
                                                        
                                                         Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/40R17 87Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 215/40R17 87Y XL
                                                           Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                                           605,00 złCena
                                                            
                                                           Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/40R19 96Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/40R19 96Y XL
                                                            
                                                             Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/40R19 96Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/40R19 96Y XL
                                                              
                                                               Bridgestone Weather Control A005 EVO 235/40R19 96Y XLBridgestone Weather Control A005 EVO 235/40R19 96Y XL
                                                                 Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                                                 782,00 złCena
                                                                  
                                                                 Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 HBridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 H
                                                                  
                                                                   Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 HBridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 H
                                                                    
                                                                     Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 HBridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 H
                                                                       Bridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 HBridgestone Weather Control A005 EVO 215/70R16 100 H
                                                                         Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                                                         571,00 złCena
                                                                          
                                                                         Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/55R15 86H XLBridgestone Weather Control A005 EVO 185/55R15 86H XL
                                                                          
                                                                           Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/55R15 86H XLBridgestone Weather Control A005 EVO 185/55R15 86H XL
                                                                            
                                                                             Bridgestone Weather Control A005 EVO 185/55R15 86H XLBridgestone Weather Control A005 EVO 185/55R15 86H XL
                                                                               Bridgestone Weather Control A005 EVO to opona całoroczna klasy premium wyróżniająca się znakomitą przyczepnością podczas opadów deszczu oraz na jezdni pokrytej śniegiem. Dzięki tym cechom opony     to wybór zapewniający bezpieczeństwo i komfort na drodze o każdej porze roku.
                                                                               449,00 złCena
                                                                                

                                                                               Potrzebujesz pomocy z doborem opon?
                                                                               Zadzwoń: 71 345 68 48
                                                                               lub napisz do nas na stronie: kontakt

                                                                               pomoc z doborem opon

                                                                               Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

                                                                               Wykorzystanie ciasteczek

                                                                               Używamy plików cookie (ciasteczek), aby zapewnić podstawową funkcjonalność witryny i poprawić komfort korzystania z niej. Każdą kategorię można włączyć/wyłączyć w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat plików cookie i innych wrażliwych danych można znaleźć w naszej pełnej polityce prywatności.