Blog Oponka.com

Czy można oszczędzać na oponach?

Czy da się oszczędzić kupując opony? Jeszcze jak! Wystarczy dobrze przemyśleć swój zakup i wiedzieć w jakim warsztacie je zmienić, żeby zostać z maksymalną ilością gotówki w kieszeni.

Wszystko czego nie wiecie o oponach Falken

Opony Falken to najwyższa jakość wywodząca się wprost z motorsportu - nie należy bowiem zapominać, że Falken powstał najpierw jako producent opon wyścigowych, a dopiero później jako producent opon drogowych.

Najpopularniejsze opony zimowe

Sprawdź, jakie są najpopularniejsze opony zimowe na rynku - zarówno te znane, jak i te oferujące doskonałe właściwości przy relatywnie niskiej cenie.

Bridgestone Blizzak - zimowa opona premium

Szukacie najlepszej opony zimowej do samochodu? Pomyślcie o Bridgestone Blizzak, innowacyjnej oponie sprawdzonej przez miliony kierowców na całym świecie. O tym, dlaczego warto wybrać Bidgtestone Blizzak, przeczytajcie poniżej.

Jak zadbać o klimatyzację

Klimatyzacja to taki układ, który pozwala nam zadbać o zdrowie i komfort podróży. Bardzo istotnym jest też, by zadbać o sam układ klimatyzacji, bo jest on bardziej skomplikowany niż się wydaje.

Jakie opony Firestone kupić?

Wiele osób przy wyborze opon nie myśli o marce Firestone. Może jednak warto zacząć? Opony Firestone przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zapewniają wyśmienite ogumienie wykonane z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii.