Blog Oponka.com

Wszystko czego nie wiecie o oponach Falken

Opony Falken to najwyższa jakość wywodząca się wprost z motorsportu - nie należy bowiem zapominać, że Falken powstał najpierw jako producent opon wyścigowych, a dopiero później jako producent opon drogowych.

Najpopularniejsze opony zimowe

Sprawdź, jakie są najpopularniejsze opony zimowe na rynku - zarówno te znane, jak i te oferujące doskonałe właściwości przy relatywnie niskiej cenie.

Bridgestone Blizzak - zimowa opona premium

Szukacie najlepszej opony zimowej do samochodu? Pomyślcie o Bridgestone Blizzak, innowacyjnej oponie sprawdzonej przez miliony kierowców na całym świecie. O tym, dlaczego warto wybrać Bidgtestone Blizzak, przeczytajcie poniżej.

Jak zadbać o klimatyzację

Klimatyzacja to taki układ, który pozwala nam zadbać o zdrowie i komfort podróży. Bardzo istotnym jest też, by zadbać o sam układ klimatyzacji, bo jest on bardziej skomplikowany niż się wydaje.

Jakie opony Firestone kupić?

Wiele osób przy wyborze opon nie myśli o marce Firestone. Może jednak warto zacząć? Opony Firestone przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zapewniają wyśmienite ogumienie wykonane z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii.

Przebita opona? Co teraz?

Utrata powietrza w oponie, to jedna z najpowszechniejszych awarii, których możemy doświadczyć podczas użytkowania samochodu. Usterka zwykle nie powstaje z winy użytkownika, po prostu jest czymś co prędzej czy później może nadejść. Oponka.com radzi co zrobić w takiej sytuacji

Jak dobrać opony?

Poznaj podstawowe zasady dobierania odpowiednich opon do swojego samochodu. Dowiedz się, jakie parametry opon są ważne, i jak odpowiednio dobierać je do twojego pojazdu.