Blog Oponka.com

Jakie opony Firestone kupić?

<p><strong> Wiele osób przy wyborze opon nie myśli o marce Firestone. Może jednak warto zacząć? Opony Firestone przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zapewniają wyśmienite ogumienie wykonane z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii.</strong></p> <p></p> <h2 style="margin-top:2em;"><strong>Czym są opony Firestone?</strong></h2> <center><center><center><img...

Dlaczego warto zmieniać opony na zimę?

Droga hamowania z 50km/h to w letnich warunkach na letnich oponach to około 20m. Jeśli jednak, na drodze jest śnieg, błoto pośniegowe lub gołoledź, a wy macie opony letnie to droga hamowania kończy się na zderzaku auta przed wami! Chyba, że założycie zimowe opony. Wtedy macie szanse na uniknięcie stłuczki nawet gdy droga jest biała.

Jak Dobrać Opony?

Gdy korzystacie z samochodu musicie podejmować mnóstwo decyzji. W waszym (i naszym!) najlepszym interesie jest to, by owe decyzje gwarantowały najwyższe bezpieczeństwo. Jako Oponka.com możemy pomóc dokonać bezpieczniejszych wyborów. Jeśli chodzi o dobór opon oczywiście.

Bezpieczne wakacje z Oponka.com

W lecie planujemy wycieczki samochodowe. Długie trasy przez malownicze tereny Polski a nawet Europy zapewniają niezapomniane przygody. Przed wyjazdem koniecznie zadbaj o samochód. Co skontrolować w samochodzie przed wyjazdem? Podpowiadają eksperci z Oponka.com

Pomagasz wspólnie z Oponka

Sklep Oponka.com wspiera wartościowe organizacje działające w ważnych obszarach życia społecznego. Uważamy, że dobry biznes to biznes społecznie odpowiedzialny. Nasza inicjatywa pozwala każdemu z naszych klientów wybrać organizację, którą chce wesprzeć. Zapraszamy do zapoznania się informacjami o naszych Partnerach.