Nie czekaj, zarezerwuj termin wymiany opon już dziś!


Jesteśmy w trakcie zimowego sezonu zmian opon, za kilka miesięcy zacznie się kolejny – letni. Dobrze byłoby zatem wiedzieć jak zarezerwować termin wymiany w naszym serwisie. Przedstawiamy krótki poradnik, jak zrobić to sprawnie i poprawnie.

1. Dane rezerwacji

pierwsza-kolumna-strony-rezerwacji

Pierwszą sekcją od lewej są dane rezerwacji, wpisujemy tutaj ogólne dane usługi. Jaki mamy rodzaj samochodu, czy chcemy wymienić opony czy całe koła oraz skąd pochodzą elementy, które zamierzacie założyć. W tej samej części strony możecie również kliknąć czy chcecie od razu otrzymać wycenę czy dopiero na miejscu. Jeśli wybierzecie „Rezerwacja z wyceną” pojawi wam się dodatkowa sekcja do wypełnienia. Jeśli natomiast wybierzecie „Rezerwacja podstawowa”, umówienie się na termin będzie prostsze.

2. Rezerwacja z wyceną

druga-kolumna-rezerwacji

Tutaj wpisujecie jakie koła macie na swoim aucie. Dzięki temu naszemu serwisowi będzie łatwiej określić jaką kwotę musicie wydać na wymianę. W tej rubryce możecie również określić czy chcecie mieć opony napompowane powietrzem czy azotem oraz czy wasze opony mają system Run-Flat. Wszystkie wprowadzone tutaj dane mają wpływ na kwotę, która pojawi się na dole rubryki. Dokładnie wiecie ile będzie kosztować wymiana.

3. Określenie terminu

trzecia-kolumna-strony

Ta część strony jest prosta w obsłudze. W pierwszej kolumnie wybieramy miesiąc, w którym chcemy opony wymienić, niżej dzień, a na samym dole godzinę. Należy jednak pamiętać, że dni zaznaczone na czerwono to dni, w których nasz serwis ma już pełne obłożenie. By umówić się na wizytę, należy wybrać kafelek z dniem zaznaczony kolorem białym.

4. Dane osobowe

czwarta-kolumna-strony

Ostatnim krokiem przed rezerwacją jest wpisanie swoich danych. Robicie to w ostatniej kolumnie strony. Wpisujecie tam numer rejestracyjny samochodu, imię i nazwisko, oraz dane kontaktowe: numer telefonu oraz adres e-mail. Jest jeszcze sekcja uwagi, tam możecie wpisać dodatkowe informacje czy dane, które nasi mechanicy powinni znać nim zaczną zmieniać opony w waszym samochodzie. Potwierdzimy Twój termin rezerwacji SMSem i mailem.

Prawda, że wygodne? Umówcie się na wymianę opon już dziś. Zapraszamy!