Jakie opony Bridgestone wybrać?


Oferta opon letnich marki Bridgestone jest bardzo rozbudowana. Więc jakie opony letnie Bridgestone wybrać? Tutaj znajdziecie odpowiedź.

Czym są opony letnie Bridgestone?

Opony Bridgestone to gwarancja najwyższej jakości wypracowanej przez prawie 100 lat doświadczenia w produkcji opon. Zaufajcie nam, jeśli powiemy, że opony Bridgestone to jedne z najlepszych na rynku. Doświadczenie i przywiązanie do detali widać w każdym bloczku bieżnika i każdym lamelku na oponie. Brzmi kusząco? Oto jakie opony letnie wybrać.

Bridgestone Turanza

bridgestone-turanza

Bridgestone Turanza to najpopularniejszy model opon letnich Bridgestone. Pasuje on do większości samochodów i spełnia wymagania większości kierowców. Nie jest to jednak „średniak” – opony Bridgestone Turanza to klasa sama w sobie. Mają niskie opory toczenia, które zmniejszają zużycie paliwa na długich dystansach i korzystają z technologii Nano-ProTech, która zapobiega aquaplaningowi, a przy okazji zwiększa wytrzymałość opon. Jeżeli chcecie być kolejnym zadowolonym użytkownikiem Bridgestone Turanza to zapraszamy do zamówienia tych opon na naszym sklepie – już od 262zł/szt.

Bridgestone Dueler

bridgestone-dueler

Bridgestone Dueler to opony letnie specjalnie przygotowane do użytku w SUVach i autach z napędem na obie osie. Nie straszne im są żadne warunki eksploatacji – dzięki specjalnej konstrukcji bieżnika opony te wytrzymają dynamiczną jazdę nawet w bardzo trudnych warunkach drogowych. Warto przypomnieć także o tym, że opony letnie Bridgestone Dueler zbudowane są z wyjątkowej mieszanki gumy, która zapewnia wysoką wytrzymałość i długowieczność. Macie SUVa i opony letnie Bridgestone Dueler są tym czego potrzebujecie? zamówcie je w naszym sklepie już od 438zł/szt.

Bridgestone Potenza

bridgestone-potenza

Jakby to powiedzieli Amerykanie „now we are talking”. Bridgestone Potenza to opony dla kierowców, którzy zawsze wymagają od swoich opon 100%. Niezależnie od warunków, opony mają trzymać przyczepność i nie puszczać, nawet podczas bardzo dynamicznej jazdy. Zanim zapytacie – tak, Bridgestone Potenza zapewnia niezrównaną przyczepność zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Zachęceni? Te opony letnie możecie zamówić na naszym sklepie już od 380zł/szt.

Bridgestone Duravis

bridgestone-duravis-r660

Bridgestone Duravis to specjalistyczne opony letnie, które przeznaczone są do samochodów dostawczych. Wytwarzane sa ze specjalnej mieszanki gumy, która oferuje niezrównaną wytrzymałość i odporność na obciążenia. Bridgestone Duravis to wyjątkowa opona letnia, bo oprócz niespotykanej wytrzymałości oferuje również bieżnik o specjalnej konstrukcji pozwalającej ograniczyć zużycie paliwa nie poświęcając przy tym przyczepności na mokrym asfalcie.

Jeśli zastanawiacie się jakie opony letnie do dostawczaka to nie szukajcie dalej. Opony Bridgestone Duravis będą idealne.Możecie je zamówić na naszym sklepie już od 396zł/szt.

Niezależnie od tego jaki macie samochód – zamówcie opony letnie Bridgestone i nie martwcie się o bezpieczeństwo podróży!